ADDED
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
EXPRESS SHIPPING WORLDWIDE
EXPRESS SHIPPING WORLDWIDE
EXPRESS SHIPPING WORLDWIDE
EXPRESS SHIPPING WORLDWIDE
EXPRESS SHIPPING WORLDWIDE
EXPRESS SHIPPING WORLDWIDE

Returns and Exchanges

İade & Değişim Süresi:

Satın almış olduğunuz ürünleri 3 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. İade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra ürünler faturası, orjinal kutusu, ambalajı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak 3 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

İade İşlemi:

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 3 gününüz bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-posta yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri orjinal kutusu, ambalajı , bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak onay tarihi itibaren 3 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Siparişinizle beraber ekstra olarak gönderilen ve üzerinde müşteri numaramızın bulunduğu MNG paketini kullanarak yapılan gönderilerin ücreti firmamıza aittir.

İade Şartları:

*Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi ve faturası bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.
* Kullanım kaynaklı hasar görmüş (çizilmiş, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* MNG kargo aracılığı ile yapılan iade gönderileri ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gerçekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dökumanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
*Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü;

Beysan Sanayi Sitesi Birlik Caddesi No:26 Acar Grup Binası Haramidere, Beylikdüzü, İstanbul adresine gönderiniz.

Değişim İşlemi:

Satın almış olduğunuz ürünü başka bir ürün ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gercekleştirmeden önce e-posta yolu ile değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 3 gününüz bulunmaktadır. Değişim talebiniz e-posta yolu ile onaylandığında, iade&değişim formunda değiştirmek istediğiniz ürünü belirterek tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün orjinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak değişim onay tarihinden itibaren 3 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Siparişinizle beraber ekstra olarak gönderilen ve üzerinde müşteri numaramızın bulunduğu MNG kargo paketini kullanarak yapılan gönderilerin ücreti firmamıza aittir.

Değişim Şartları:

*Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş, hasar görmüş, kalıbı bozulmuş, etiketi ve faturası bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.
*Değişim işlemi için gönderiyi MNG Kargo aracılığı ile yaptığınız zaman kargo ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gercekleşmesi halinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
*Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.
*İstediğiniz ürün tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza en geç 5 iş günü içerisinde iade edilecektir.
*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokumanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.
*Lütfen değiştirmek istediğiniz ürünü;

Beysan Sanayi Sitesi Birlik Caddesi No:26 Acar Group Binası Haramidere, Beylikdüzü, İstanbul adresine gönderiniz. +90 212 422 18 34, +90 549 517 60 31.

Sipariş iptal işlemi:

Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir. Bunun için info@baa.com.tr adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.